Šťastné vánoční svátky a P.F. 2020 Vám přejí fotografové z Fotoklubu Freeland Žďár nad Sázavou.

Přejeme všem, krásné prožití vánočních svátků, a do nového roku 2020, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Těm, kteří na naše stránky přišli ze zvídavosti, za toto děkujeme a přáli bychom si, aby si stránku uložili a rádi se k nám vraceli.
Těm, kteří mají mají rádi tištěnou fotografii vědí, že soutěžíme a vystavujeme a mohou zde najít odkazy na naše výstavy a fotografie.
Všechny Vás zdravíme a vítáme – konečně – prohlédněte si i Vy naše video, video pozdrav, a naše novoroční poselství.
A kolegům fotografům přejeme Dobré světlo! …  Příjemné chvíle strávené při fotografování a s fotografií, zejména pak s tištěnou.
Ve fotoklubech máme spoustu přátel a máme radost, když prohlížíme jejich tištěné fotografie.
Buď při hodnocení mapových okruhů a nebo na výstavách, pokud nás zvou mezi sebe. Na společných setkáních při hodnocení fotografických soutěží – mapových okruhů.
A nebo při setkáních s těmi, kteří si najdou cestu k nám do Žďárských vrchů, ale i do míst kde fotíme a žijeme, vystavujeme a setkáváme se společně při fotografování.

Bůh Vám žehnej.
Krásné dny přeje Tonda antvy.
Za Fotoklub Freeland Žďár nad Sázavou:  Ing. Antonín Vystrčil – předseda